Pohár České pojišťovny skončil pro Snipery druhým kolem

Pohar ceske pojistovny

S velmi poslepovanou sestavou a pouze s osmičkou hráčů do pole vycestovali Snipeři ke 2. kolu Poháru České pojišťovny do Rokytnice v Orlických horách, aby zde změřil své síly s domácím týmem FBC Letohrad.

FBC LETOHRAD (Orel Orlice) – SNIPERS TŘEBÍČ 5:4 (1:2, 2:1, 2:1)

Snipeři věděli, že na početnějšího soupeře mohou vyzrát pouze chytrou taktickou hrou založenou na dobré obraně a poctivé přípravě šancí. V první třetině se Sniperům vše dařilo a po jejím konci šli do šaten za příznivého stavu 1:2.

Ve druhé třetině ještě stačila Třebíč navýšit vedení z přesilové hry, ale díky zmatkům v poslední pětiminutovce bylo skóre na konci třetiny vyrovnané 3:3.

V závěrečné části už Třebíčským výrazně docházely síly, slabý výpadek v polovině třetiny dokázal Letohrad dvěma góly potrestat a ujmout se vedení. Přes veškerou snahu se Třebíči podařilo pouze snížit na rozdíl jediného gólu.

Sestava Snipers Třebíč: Brestovský – Macálka, Štveráček, Mátl, Dlabač (1 gól + 1nahrávka), Štos, Kelbler (1 + 0), Blažek (0 + 1), Svoboda