Lepší to být nemohlo..

V neděli 31.1. 2016 zajížděli naši Snipeři k dalšímu turnaji Ligy Vysočiny mladších žáků do Jihlavy. Čekal se vyrovnaný souboj s již zmiňovanou SK Jihlavou a dále pak s týmy SK Juvenis Přibyslav a Pacovští Honzíci. 

Celý turnaj zahájili Snipers Modří právě s SK Jihlavou. Rozjezd byl trochu pomalejší, a proto se z první vstřelené branky radovali soupeři. To se našim borcům moc nelíbilo a začali konečně hrát svoji hru. I když první polovina byla vcelku vyrovnaná a skončila 3:2, druhou polovinu měli Modří již ve svých rukou a konečný stav po tomto zápase byl 7:3. Bílí sice svůj první zápas prohráli - Modří vs. Bílí - ale i když se tam vloudila jedna remíza, ostatní hry už byly jejich. Ve chvíli kdy prohrávali, se dokázali oklepat a neskutečným úsilím se o vítězství porvali. 

Výsledkem je 1. místo pro Modré a 2. místo pro Bílé.               Děkujeme kluci! 

Mladší žáci na bitevním poli

20151128 092954

Dne 28.11. 2015 zajížděli mladší žáci na horkou půdu pořádajícího JeMoBu do Moravských Budějovic. Složení soupeřů naznačovalo, že to nebudou jednoduché zápasy. Vzpomínky z miulé sezóny, kdy jsme hráli na tomto místě naposled, jsou špatné a krvavé.

 

Další florbalový den pro mladší žáky

V sobotu se hráči mladších žáků vydali za svými zápasy až do dalekého Pacova. Díky křížení se zápasy dalších kategorií, neměl tento florbalový výlet standardní trenérské osazení, ale s hráči jel šéftrenér klubu, pro kterého to také byla velká zkušenost. 

l