Přihlášené týmy do sezóny 2019/2020.

V sezóně 2018/2019 reprezentovalo klub Snipers Třebíč celkem 15 různých týmů. Do sezóny 2019/2020 se klub třebíčských Sniperů o jeden tým uskromnil a tak v následující sezóně bude oddíl reprezentovat celkem 14 týmů, které se představí v deseti různých soutěžích. I přesto si klub drží na Vysočině primát ve velikosti oddílu.

Kategorie mužů je opět přihlášena do poháru ČFbU, a tak vstup do sezóny obstará první kolo poháru konané 24. a 25. srpna 2019. A tým mužů bude pokračovat čtvrtým rokem v Národní lize, a to díky vítězné tečce v nervy drásající baráži. Mužská rezerva loni nastupovala v Divizi a C tým, který hrál více pro radost než honbou bodů, své soupeře proháněl v Lize Vysočiny. A právě u mužů dochází k redukci z třech týmů na dva a po vzájemné dohodě bude mužská rezerva nastupovat v nejvyšší regionální soutěži.

Druhým týmem do party, který bude hrát celostátní soutěže je tým dorostenců, který bude startovat druhý rokem po sobě v nejvyšší soutěži!!!

Další týmy, konkrétně junioři, záložní tým dorostenců, 2 týmy starších žáků, 3 týmy mladších žáků, 2 týmy elévů a 2 týmy přípravky budou hrát regionální soutěže a tudíž budou měřit své síly se soupeři z Vysočiny. Za zmínku stojí, že jeden tým mladších žáků bude hrát zápasy v systému 5+1 a zbylé dva týmy systémem 3+1. Výhodou je, že soupiska hráčů v této soutěži není pevná, a tak si všichni hráči budou moci vyzkoušet v sezóně oba systémy. U starších žáků a 1.ligy dorostu se bude hrát košovým systémem, tzn. opět by se měla hrát velice vyrovnaná utkání po celou sezónu a obě soutěže budou zakončeny play-off zápasy.

První červencový den se zde objeví informace k příspěvkům, tréninkům a trenérům v sezóně 2019/2020.

Nemáte práva potřebná pro přidání komentáře.