Od srpna opět letní příprava, která bude zakončená klubovým soustředěním.

Pomalu, ale jistě končí dovolená všem Sniperům a začne opět pořádný dril. Tréninky letní přípravy odstartují ve čtvrtek 3.srpna 2017 od 17:00hod. Letní příprava během srpna bude probíhat v areálu ZŠ Na Kopcích a to pravidelně v pondělí a ve čtvrtek od 17:00 do 18:30hod pro všechny věkové kategorie!!! S sebou švihadlo!!!

Následně letní příprava vyvrcholí klubovým soustředěním, které bude probíhat od 28.srpna do 2.září 2017 na Jalovci. Konec soustředění bude zakončený společenskou akcí!!!

PŘEDPOKLÁDANÝ ODJEZD: pondělí 28.8.2017 v 8:00hod z parkoviště na Polance (JEDE SE NA KOLECH) !!! Každý na svém kole (nutný bezchybný technický stav), cyklistická přilba je povinnost.

Třebíč – Jalovec cyklistický přesun převážně po cyklostezkách (cca 14km). Žádáme účastníky, kteří nepojedou z různých důvodů na kolech, aby tuto skutečnost oznámili Michalovi Pazderníkovi, kvůli zajištění potřebného množství aut (zavazadla budou přepravena auty).

Konečná cena soustředění je 1.700 Kč.  Soustředění můžete zaplatit během tréninků letní přípravy.

Co s sebou:

Co si určitě nezapomeň vzít – kartu zdravotní pojišťovny, léky – pokud užíváš, léky na alergii, švihadlo, láhev na pití, tréninkové oblečení v dostatečném množství, florbalové nádobíčko

Co by sis měl vzít - hygienické potřeby, toaletní papír, ručník, plavky, 2 dlouhé kalhoty, 2 krátké kalhoty, pyžamo či něco na spaní, 3-4 trička, 1-2 mikiny, 5 párů ponožek, 5 spoďárů, kapesníky, brýle, klubové věci (mikinu, trička, ručník atd.)

Strava: začínáme pondělním obědem, končíme sobotní snídaní .

RS Jalovec – ubytování v 15 – 20 místných chatách, pokoje po 2, 3, 5 lůžkách. Na každé chatě WC, sprcha,TV. Plná penze (min.4 jídla denně, snídaně formou šv.stolu).

Nemáte práva potřebná pro přidání komentáře.