Úvodní zápasy juniorů v jasné režii Třebíče.

V neděli 2.října 2016 se konečně dočkali i junioři třebíčských Sniperů prvních dlogo snipers fisvou ligových zápasů nové sezóny, a to hned na domácí půdě, kde uvítali regionálního soupeře z Jihlavy a ve druhém utkání přivítali Orly z Rtyně v Podkrkonoší.l

Změny v trénincích

Tréninky v pondělí (hala Spatak) 18:00 - 19:30 jsou zrušeny. Jako náhrada se můžou hráči účastnit tréninků v pondělí (hala ZŠ Domky) 17:00 - 18:30. Středeční trénink (hala Spartak) 18:00 - 19:30 bude tréninkem mužů (dorost a junioři mohou také přijít).

První domácí zápasy

2.LIGA JUNIORŮV sobotu se junioři konečně představili i na domácím hřišti. Bohužel pracovní povinnosti nepustili na lavičku pro první zápas trenéra Klimeše. I tak si hráči připsali do tabulky 4 body za jedno povinné vítězství a jednu remízu s druhým celkem tabulky. 

Poslední juniorský výlet

2.LIGA JUNIORŮPoslední dalekou cestu absolvovali junioři Třebíče 23. ledna do metropole jižních Čech, do Českých Budějovic. Tým vyrazil v silně improvizované sestavě, kdy se k týmu přidal další hráč dorostu a jeden z brankařů musel hrát v poli, aby byl alespoň jeden střídající hráč.

2. liga juniorů pokračuje

2.LIGA JUNIORŮ

Pro juniory Snipers Třebíč pokračovala soutěž hned další víkend po prvním turnaji v roce 2016. Pokračovala tradice dlouhých výjezdů, tentokrát do Litomyšle. V tento den je čekaly dva rozdílené zápasy, nejdříve nastoupili v roli favoritů proti domácímu celku z Litomyšle a následně naopak proti jednomu s favoritu celé soutěže, týmu Okříšek.

První zápasy v novém roce

2.LIGA JUNIORŮJako první se v novém roce do florbalového zápolení 3.1.2016 rozjeli junioři. V neděli jeli ke vzdálenému Hradci Králové, kde se měli utkat s jihočeskými týmy Písku a Tábora. Opět se potvrdila obrovská nevýhoda (nesmyslnost) losu?, kdy do Hradeckého kraje jeli 2 účastníci z kraje Vysočina, 3 týmy s jižních Čech a pouze jeden domácí tým Hradce Králové. Mladíci z Třebíče, jak je již zvykem, vyrazili na turnaj v omezené sestavě. Tentokrát to ovšem dotáhli k dokonalosti a odehráli oba zápasy pouze s 5-ti hráči do pole a jedním brankařem.

Sváteční zápasy juniorky

2.LIGA JUNIORŮNetradičně, ve sváteční den, se vydali junioři na dalekou cestu k dalším zápasům proti FbC Hradec Králové a TJ Sokol Jaroměř. Týmu Hradce Králové měli naši hráči co vracet z posledního turnaje, ale ani tentokrát je nečekalo nic lehkého, protože stejně jako Jaroměř, měl Hradec téměř zaplněnou soupisku na zápisu o utkání.

Junioři úspěšní jen z poloviny...

2.LIGA JUNIORŮ

Tentokrát v sobotu, ale zase na jih Čech, vyrazili junioři k dalším zápasům 2. ligy juniorů. V hale Sezimova Ústí se potkali ve vzájemném měření sil s FbC Hradec Králové „A“ a Orlem Přelouč. I tentokrát jelo pouze pár statečných, jeden brankář a 8 hráčů do pole.