Turnaj elévů v Kněžicích

IMG 20200222 110209

Naši elévové se v sobotu 22. února 2020 vydali na poměření sil do nedalekých Kněžic.

Naše nejpočetnější kategorie třebíčských snajprů má již přes třicet členů a proto od druhé půlky sezóny jezdí elévové na turnaje se třemi týmy – Snipers Třebíč, Snipers Třebíč modří a Sniper Třebíč bílí. Jelikož byl hlavní trenér elévů – Míra Kňava v mateřské pohotovosti, odkoučoval sobotní turnaj jeho asistent Luboš Hotový s mou výpomocí.

Malá sportovní hala je sídlem šikovných domácích Orlů. Dalšími týmy byli Orli z Nového Města a naše tři týmy Snajprů.

S kněžickými Orly si neporadil ani jeden z našich týmů. Na domácích byla vidět sehranost a hlasité povzbuzování je hnalo k vítězstvím.

S Orly z Nového Města uhrál velmi napínavé utkání náš tým Snipers Třebíč. Naši nezačali úplně dobře a v půlce utkání prohrávali už 1:4. Pak ale zrychlili hru a během pár minut už bylo srovnáno na 4:4. V posledních sekundách měli naši snajpři krásnou gólovou šanci, kterou ale nezužitkovali, a tak se týmy rozešly s remízou.

Vzájemná utkání snajprů dopadla velmi zajímavě. Každý ze tří týmů si z Kněžic odvezl jedno vítězné utkání. Vyzdvihuji zejména výkon modrých snajprů s holčičí lajnou vedenou Lindou, Valčou a Dominikou spolu s Matyášem a Benem. Ve vzájemném zápase se jim podařilo překvapit elitní lajnu Štěpy, Borise a Elišky spolu s Oldou, Filipem a Šimonem a porazit je těsným rozdílem jednoho gólu. Celých třináct minut se hrál vyrovnaný florbal a právě bojovnost modrých nakonec rozhodla. Gratuluju holky!

Snipers Třebíč - Snipers Třebíč modří             2:3

Snipers Třebíč modří - Snipers Třebíč bílí       1:2

Snipers Třebíč bílí - Snipers Třebíč                 1:4