Není důležité vyhrát, ale... :-)

18.11.2017 hostila 9. a 10. kolo Ligy Vysočiny elévů Bystřice nad Pernštejnem. Do této haly se nikomu moc nechtělo, protože všichni, kteří ji znají, ví, že je tu zima jako v lednici. Nicméně si všichni, kteří zde už byli vzpomněli i na to, že je zde výborný bufet se skvělou kávou a pivem, tak se počáteční nechuť změnila v těšení se. Tedy na toto se těšili rodiče. Děti se samozřejmě tešily na další zápas, na který se opět poctivě připravovaly.

Kdo nespadl, má u mě bonbon

el web2Kdo nespadl, má u mě bonbon :-)

možná, že kdybych toto heslo zvolala hned na začátku druhého turnaje Elévů, mohlo mít méně dětí odřená kolena, lokty a i brady. V Okříškách je podlaha totiž velmi kluzká, a nikde ani vidu po oranžovobílém kuželi s upozorňujícím nápisem, a kdo neměl boty s měkkou gumovou podrážkou, ten ležel na zemi při každé prudší střele nebo se při snaze zastavit před čímkoliv, co mu stálo v cestě, klouzal jako na bruslích.

S Luckou bychom porazili i Jihlavu!

17155660 1516596215034570 3237051359250207506 n

V sobotu 4.3.2017 zavítali Elévové do památkové a především celorepublikově známé pohádkové Telče. Sice jsme toho z památek moc neviděli, zato jsme všichni shlédli možný nový scénář pohádky „Alenka v říši divů“ a to díky florbalovým zápasům plných rozporuplných výkonů našich ratolestí a neobjektivních hodnocení rozhodčích.

První domácí turnaj Elévů v této sezóně

V sobotu 19.11. 2016 se uskutečnil v Třebíči první domácí turnaj Elévů v této sezóně. Hráči se na něj poctivě připravovali, fanoušci těšili a pořadatelé nervozitou nespali. Nic tedy nebránilo v cestě úspěchu a radosti. Ale jak už to tak bývá, když se na něco moc těšíte, nedopadá to zrovna nejlépe. Ale také se říká, že každá voda teče z kopce a Stázina se nakonec dostane Kubovi za ženu :-)