Helsinki Floorball Cup 2018 - dorost – B-Boys Challenge

3.DOROST2.ledna 2018 – Třebíč, parkoviště u restaurace Koule, poblíž tréninkové haly Spartak. Sešla se zde velká skupina lidí, k tomu jeden autobus f.Uchytil a jedna osobní dodávka f. B-technik. Většina shromážděných měla jediný a stejný cíl. Dostat se do finských Helsinek a pokud možno v celku…

Dorostenci vybojovali v nové sestavě první body

První ligový start si odbyli dorostenci na výjezdu do Žďáru nad Sázavou v sobotu 24.9. 2016.logo snipers fis

Čekalo je první setkání se pěti třebíčskými a pěti Jemnickými hráči v sestavě. Bývalí hráči „SK Jemnice“ přešli do týmu dorostenců Snipers Třebíč po vzájemné dohodě klubů, protože ani jedna strana by nebyla schopna naplnit soupisku. Klub Snipers Třebíč má bohužel dlouhodobou mezeru ročníku nynějších dorostenců, ale tento problém řeší spolupráce s Jemnických klubem pod vedením Štefana Furdana ml. Vychoval a přivedl tyto: Martin Švanda, Luboš Niederhofer, Daniel Šimáček, Miroslav Prokeš, Lukáš Smetana.

Dorost po kvalitních výkonech neodcházel s prázdnou

Osmé kolo 1. dorostenecké ligy, které se konalo v sobotu 15.listopadu, pořádali sousedé z nedalekých Okříšek, takže Snipeři nemuseli cestovat mimo své rodné lány, mohli se v klidu vyspat a celí čerství nastoupit proti týmům z vrchních pater tabulky, jež měli v tento pochmurný podzimní den na programu.

Dorostenci o víkendu znovu bodovali

V neděli 12.10.2014 se mladé třebíčské pušky snažily na domácí půdě zjistit, zdali jim nezvlhnul střelný prach. Pokoušely se o to proti pomyslným terčům z Náchoda a Pardubic. Oproti minulým zápasům tak činily v rozšířené sestavě, a to hned v 10 hráčích včetně dvou brankářů.

Dorostenci zahájili sezónu s polovičním úspěchem

V sobotu 27.9 přišla po dlouhé letní pauze řada i na dorostence, kteří se vydali rvát o body na sever do Bystřice nad Pernštejnem. Tým v letošní sezóně postrádá několik hráčů, kteří se rozhodli dále nepokračovat. Již tak okleštěnou sestavu navíc z nejrůznějších důvodů nedoplnili někteří hráči, a tak se tým Snipers v čele s novým trenérským týmem ve složení Chapčák - Havlíček vydal bojovat o body pouze v sedmi hráčích včetně dvou brankářů.

Dorostenci Snipers Třebíč odehráli v Praze kvalitní utkání

PG 2014 web

Již tradičně se jednoho z největších mládežnických florbalových světových turnajů zúčastnili třebíčští Snipeři. Mezi 335 týmy 11.ročníku turnaje Prague Games byli vidět dorostenci Snipers Třebíč, kteří svým soupeřům nedarovali nic zadarmo a před novou sezónou odehráli v rámci přípravy většinou solidní utkání.

Dorostenci konečně zabrali

V sobotu 16.11. 2013 čekala mladíky Snipers Třebíč na domácí půdě dvě velice těžká utkání v 1. lize dorostenců. Soupeři byli z horní poloviny tabulky a to z Náchoda a Okříšek. Junioři A hráli v Benešově až v neděli, takže mohli nastoupit klíčoví hráči ročníku 1997 – Rakušan, Sedláček, Krejčí, kteří pravidelně jezdí na celostátní G2 ligu juniorů. Navíc mohlo být na střídačce kompletní trenérské duo Pazderník, Pařízek, takže se daly očekávat pěkné zápasy.

Zlepšený výkon dorostenců na body nestačil

Druhým turnajem pokračovala pro Snipery  výjezdem do Pelhřimova  1. liga dorostenců. V prvních zápasech pubertální hráči ostudně prohráli na domácí půdě oba zápasy, takže nyní měli co napravovat. Trenér Josef  Pařízek se ve třech týdnech snažil se svěřenci zapracovat na fyzické kondici, herním nasazení a hlavně morálce a psychice týmu.  Soupeři byli z Bystřice nad Pernštejnem a Litomyšle.

Dorostenci na domácí půdě s plným počtem bodů

V neděli 25.11. 2012 florbalový klub Snipers Třebíč pořádal turnaj 1. ligy dorostenců na hale Spartaku Třebíč. Měli před sebou soupeře z nižších příček tabulky, dal se nicméně čekat lítý boj, protože nejvyšší liga dorostu nemá slabší tým.

Dorostenci mají za sebou první zápasy sezóny

V sobotu 15.září 2012 odstartovala první liga dorostu. Tým třebíčských dorostenců doznal velkých změn, protože loňské jádro odrostlo do juniorů a tak se tým prakticky tvoří od základu nový. Hned v prvním utkání soutěže se střetly dva týmy, které by měly mít ambice okupovat nejvyšší příčky letošního ročníku 1.ligy.