SK JihlavaSnipers
3:4 sam. náj.(0:2,2:0,1:1)
so 4. 11. 2023 11:00 @ SH Třešť, 1. liga dorostenek - skupina 5, 7. kolo

Premiérové ligové body pro dorostenky

V sobotu 4. listopadu 2023 zajížděly dorostenky na další kolo do SH v Třešti. A právě zde se dočkaly dorostenky historické výhry!!!

Dorostenky do prvního utkání proti SK Jihlava vstoupily s velkým nasazením a od začátku utkání držely balónek jednoznačně na své straně. Odměnou bylo vedení 2:0. Ve druhé třetině přišlo vyrovnání na 2:2, ale i tak byly stále lepším týmem. Ve 3. třetině si dokázaly vzít vedení zpět a ač měly dorostenky celou dobu hru pod kontrolou, tak bohužel 6 vteřin před koncem utkání přišlo smolné vyrovnání. Na řadu přišly nájezdy, kde dorostenky objevily zaručené eso na trestná střílení. Barča Davídková suverénně proměnila oba své nájezdy a díky tomu přišlo historicky první vítězství v ligovém zápase. Radost holek byla obrovská a snad už ze všech dorostenek konečně spadla ta dlouhotrvající kletba vítězství.

Druhý zápas proti týmu Rudé Dračice se nesl v duchu prvního zápasu. Holky byly aktivní a hra plynula ve velkém tempu. Bohužel, tentokrát se k Třebíči nepřiklonilo štěstí a holky nedokázaly proměnit ani 100% šance v gólovou radost. Nakonec zápas prohrály s výsledkem 7:4.

Holky zjistily, že bez tvrdé práce a tréninků by úspěch nepřišel. Cíl je jasný, nadále na sobě pracovat, tak aby takových úspěchů v sezóně bylo co nejvíce.